BUKOVICA

 

BUKOVICA


 


 

TURNIR 2009

 

Bukovica 2009

Pogledaj slike
Pogledaj slike
NK  „BUKOVICA“
VELIKA BUKOVICA
IGRALIŠTE „BARE“
DANA 05.07.2009.

 

 

DEVETI TURNIR U MALOM NOGOMETU

05.07.2009.

ODBOR ZA ORGANIZACIJU I PROVEDBU TURNIRA 

IZVJEŠĆE

 

-   PRIPREME ZA ODRŽAVANJE TURNIRA ODVIJAJU SE KROZ CIJELU GODINU.

ODRŽAVANJEM I DOGRADNJOM CIJELOG KOMPLEKSA NA IGRALIŠTU  „BARE“

-   DA BI SE EKIPE I POSJETITELJI OSJEĆALI ŠTO BOLJE, VELIKA PAŽNJA POSVEĆENA JE UREĐENJU OKOLIŠA, SPORTSKOG TERENA I PARKINGA.

-   ZAVRŠNE PRIPREME SU SUBOTOM, DAN UOČI TURNIRA.

-   SUBOTA UVEČER, POSLIJE ODRAĐENIH PRIPREMA JE DRUŽENJE U     „BARAMA“

 


 

-   NEDJELJA 05.07.2009. NAKON ODRAĐENIH PRIPREMA VIDJELO SE  OČEKIVANJE VELIKOG KULTURNO SPORTSKOG DOGAĐAJA.

   

-   VRIJEME SUNČANO. UREĐEN SPORTSKI TEREN I PRIRODNI OKOLIŠ DALI SU   POSEBAN UGOĐAJ

 

 

 

-   TURNIR JE POČEO POZDRAVNIM GOVORIMA VODITELJA TURNIRA ANTE  MILOŠA I ČLANOM ORGANIZACIJSKOG ODBORA MIJOM POPIĆ.

-   ZA UČEŠĆE U DEVETOM POSLIJERATNOM TURNIRU PRIJAVILO SE 30 EKIPA

    ( HRVATSKA, BIH, SLOVENIJA I NJEMAČKA)

 

 

SUDIONICI TURNIRA:

 

  1. OPĆINA BUKOVLJE, BUKOVLJE
  2. NK BUKOVICA
  3. KULINA
  4. AMG, SLAV.BROD
  5. ŽUPA SV. ANTE, PODVINJE
  6. AUTOPRIJEVOZ MARTIĆ, PODVINJE
  7. POLJARI
  8. BUKOVICA GUBERAC, V. BUKOVICA
  9. RUDEŠ,  ZAGREB
  10. MIKROPROMET, SLAV.BROD
  11. IGGY MONT, ZAGREB
  12. ORBIS, ZAGREB
  13. BRAĆA ĆURIĆ, ZAGREB
  14. METALPROIZVOD, SLAV.BROD
  15. GALACTICOS, G.VRBA
  16. VRELA, D.VRELA
  17. ROMANTIČARI, SLAV.BROD
  18. TOKOM, SLAV.BROD
  19. LUČKO, ZAGREB
  20. OMLADINAC, B.BRDO
  21. MARUN, SLAV.BROD
  22. GRAFIST, KOPER
  23. MLADOST 1960, ŽERAVAC
  24. POSAVSKI JARANI, SLAV.BROD
  25. BIELEFELD, NJEMAČKA
  26. FRANIĆ TUBIĆ GRADNJA, SLAV.BROD
  27. JEDINSTVO, KULINA
  28. SLOGA, KORAĆE
  29. AC BILIĆ, SLAV.BROD
  30. MNK CER, CE

 

 

-UČEŠĆE PO EKIPI   = 300,00 kn

-TAKMIČARSKI DIO TURNIRA POČEO u12 h ,ZAVRŠIO u 20hi30mi

-   NAGRADE PEHARI I MEDALJE

-   SUCI: ŽELJKO PERAIĆ,  MARKO PERANOVIĆ, STJEPAN BRAJKOVIĆ, ZDRAVKO BERAKOVIĆ, TIHOMIR KRULJAC, JASMIN HADŽISEJDIĆ

-   UZ NOGOMETNE EKIPE TURNIRU JE PRISUSTVOVALO I OKO 1.500 POSJETITELJA.

   

 

GOSTI TURNIRA :

 

- dr. MIRKO DUSPARA (GRADONAČELNIK SLAV.BRODA)

-  ZORAN IVANOVIĆ (ZAMJENIK GRADONAČELNIKA SLAV.BRODA)

-  MILORAD SIMIĆ (NAČELNIK OPĆINE DERVENTA)

-  ILIJA ZIRDUM (PREDSJEDNIK SKUPŠTINE OPĆINE DERVENTA)

-  IZVORNA GRUPA „ PLEHANSKI ODJECI „

-  KUD „ POSAVSKI BISERI „ SLAV.BROD

 

 

 

 POREDAK

  1. OPĆINA BUKOVLJE
  2. METALPROIZVOD
  3. BRAĆA ĆURIĆ
  4. AUTOPRIJEVOZ MARTIĆ

 

NAGRADE URUČIVALI:

 

-   ZA 1. MJESTO                          ŽELJKO GUBERAC

-   ZA 2. MJESTO                          PEJO VUKOJE

-   ZA 3. MJESTO                          JURIŠA JERKOVIĆ

-   ZA NAJ. IGRAČA                       IVKO GLAVAŠ

-   ZA NAJ. VRATARA                   KREŠIMIR VUKOJE

-   ZA NAJ. STRIJELAC                 ANTE GLAVAŠ

-   ZA NAJ. SUDIJU                        MIJO POPIĆ

U ORGANIZACIJI I PROVEDBI TURNIRA UČESTVOVALI:

  • JURIŠA JERKOVIĆ

  • MIJO VUKOJE

  • IVIĆ VUKOJE

  • MARKO VUKOJE

  • PETAR VUKOJE

  • PEJO VUKOJE

  • ANTE VUKOJE

  • JURE VUKOJE

  • DRAGAN GLAVAŠ

  • IVAN JELINIĆ

  • ILIJA KARAMATIĆ

  • ANTE GAVRANIĆ

  • JURIŠA GAVRANIĆ

  • IVKO GLAVAŠ

  • KREŠO VUKOJE

  • BLAŽ ANĐELIĆ

  • MIJO POPIĆ

  • IVAN POPIĆ

  • ANTE GLAVAŠ

  • ŽELJO GUBERAC

  • GORAN MARTIĆ

  • MIJO PRGOMET

  • MARJAN PRGOMET

  • FRANJO VUKOJE

  • ANTE JERKOVIĆ

  • PERO JELINIĆ

  • IVICA JERKOVIĆ

  • JURE MARIJIĆ

  • MIJO GAVRANIĆ

  • VINKO MARTIĆ

  • MARJAN GAVRANIĆ

  • ZORAN POPIĆ

  • ANTE JERKOVIĆ

  • MARKO ČALUŠIĆ

  • IVIĆ KARLOVIĆ

  • ANTO GLAVAŠ (IVKE)

  • ANTE ROSO

  • IVAN VUKOJE (FRANJE)

  • PEJO MILOŠ

  • SLAVKO JUKIĆ

  • ANTE BARIŠIĆ

  • MIRKO BOGUNOVIĆ

  • MIRA POPIĆ

  • MARIN KRIJAN

  • MARKO ČALUŠIĆ

  • DARKO ČAUČIĆ

  • ŽELJKO VELIČKI

  • DRAGAN MIŠIĆ

  • MIJO DOLIBAŠIĆ

 

 

SPONZORI TURNIRA:

 

1.      STIPO ANUŠIĆ (ANTIN)       100,00 CHF                        

2.      MIJO PRGOMET (MATIN)         500,00 kn                              

3.      DRAGAN ČALUŠIĆ (JOZIN)     1.000,00 kn               

4.      ZVONKO GAVRANIĆ (VINKO)   100,00 €                        

5.      ANTE ANĐELIĆ (PEJIN)  300,00kn

6.      MIJO PRGOMET (PERICA)       200,00 € i 300,00 kn

7.      IVO GAVRANIĆ (NIKOLA)100,00€

8.      KREŠIMIR d.o.o. (DJELATNICI) 400.00kn                           

9.      PRIJATELJ KLUBA (PERO MATIĆ)   100,00€  

10.  METALPROIZVOD, SLAV.BROD  1.000,00 kn

11.  KUD „POSAVSKI BISERI“  500,00 kn

12.  BRAĆA ĆURIĆ, ZAGREB    1.000,00kn 

13.  MARKO VUKOJE (BLAŽANA)  100,00€    

14.  JOZO MARIJIĆ   100,00 kn       

15.  MARKO GAVRANIĆ (NIKOLA) 100.00kn

 

-   OSTATAK PRIHODA OD TURNIRA   = 22.905,00 kn

 

RASPORED SREDSTAVA:

 

  • BLAGAJNA ORGANIZACIJSKOG ODBORA ZA  INVESTICIJE, ODRŽAVANJE   I FINANCIRANJE NOGOMETNE EKIPE  =

    22.905,00 kn

  

-   IZVJEŠTAJNI SASTANAK ORGANIZACIJSKOG ODBORA ODRŽAN

    07.07.2009. SA ZAKLJUČKOM DA JE TURNIR ORGANIZIRAN

    IZUZETNO DOBRO.-   ZAPISNIK VODIO MIJO VUKOJE

 

07.07.2009.                                    ORGANIZACIJSKI ODBOR


Obrada Anušić Stipe

 BUKOVICA 2011 L O G O 1 - The Blue Racer
Početak.
www.bukovica.ch Pronađite nešto i za sebe,provedite ugodne trenutke u razgledanju naše web stranice.
Tel : +385.......................
Fax : +385.....................
Mail : info@bukovica.ch
 
© 2006.www.bukovica.ch